Web Analytics
BallinaUncategorizedKida publikon imazhe nga shtrati

Kida publikon imazhe nga shtrati

Ditë më parë ajo festoj ditëlindjen e 22-të ndërsa është në kulmin e karrierës.

Bëhet fjalë për artisten e njohur nga Kosova, Kida që mbetet një nga këngëtaret më të kompletuara dhe më të dashura shqiptare.

Kida poashtu pak kohë më parë publikoj këngë e re “Moti” e që tashmë është kthyer në një hit dhe dëgjohet në pothuajse secilin ambient.

E derisa këngëtarja simpatike po shijon suksesin e projektit të fundit, Kida nuk i lë anash as postimet në Instagram ku është mjaft aktive.

Në disa postime të radhës, Kida solli imazhe nga shtrati, teksa shijet e veshur me shumë stil, e grimuar dhe tejet atraktive.

“Çfarë mund të them”, ka shkruar Kida sipër njërës foto, e ajo që mund të themi ne është se po duket mjaft bukur.

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit