Kida sjell sërish imazhe nga fotosesioni i ri, mahnit me paraqitjen

Kida është njëra nga këngëtaret shqiptare që është aktive me prurjet e reja muzikore.

Përkundër kësaj, ajo nuk lë pa mbajtur të furnizuar fansat edhe me postime të ndryshme nga përditshmëria.

Në një postim të fundit në Instagram, ajo ka ndarë disa imazhe të tjera të realizuara nga seti fotografik.

Bukuroshja u shfaq kësaj here me një veshje modeste, bluzë dhe një palë pantallona që i fokusonin trupin, reagime të shumta pati nga 1.8 milion fansat, të cilët komentuan vetëm pozitivisht për dukjen e artistes./Telegrafi/