Kida zbulon gjoksin, shfaqet super atraktive

Këngëtarja Kida ka postuar disa foto në Instagram e ku duket në formë të mirë.

Ajo ëshë njëra prej këngëtarëve më të kërkuara në Kosovë dhe Shqipëri por edhe në diasporë.

E për fansat e saj sonte Kida ka postuar një set fotografish e që duket së janë bërë gjatë xhirimit të një videoklipi me reperin Ledri Vula.

Dëshiroj të ju shoh të gjithëve si të ‘çmendur’ kur lansohet kënga me ledrivula ”, ka shkruar Kida./Express/