Kidës, Ledrit dhe Butrintit iu ndodh e papritura me “Dale”!

Treshja, Butrint Imeri, Kida dhe Ledri Vula, sollën një bashkëpunim me 3 korrik që rezultoi shumë i suksesshëm.

Kënga e titulluar “Dale” padyshim se u bë hit i këtij viti brenda një kohe shumë të shkurt.

Përmes rrjeteve sociale, ata bënë të ditur se kjo këngë ka arritur që në kanalin zyrtar “Youtube” të ketë mbi 50 milionë klikime.

Krahas kësaj, mbi 300 mijë persona kanë pëlqyer këngën në Youtube dhe janë mbi 30 mijë komente./Blic/