Kim dhe Kanye në vend përrallor për Ditën e të Dashuruarve

Kanye West pëlqen të befasojë bashkëshorten e tij, Kim Kardashian.

Dhe nga pamjet e postimit të saj më të fundit në Instagram, superylli i hip-hopit ka treguar edhe një herë reputacionin e tij.

Të shtunën, themeluesja e KKW Beauty ndau një foto dhe video të çiftit ku shihen buzë një pishinë në një destinacion të panjohur me oqeanin në sfond.

‘Një pjesë e vogël e parajsës për Ditën e Shën Valentinit.

Udhëtim surprizë”, përshkruajti postimet Kim.

Arratisja e të dashurave ishte e mundshme në Kaliforni, duke marrë parasysh që Kim u fotografua më herët gjatë ditës duke u stërvitur me trajnerin e saj personal në qytetin e saj të lindjes në Calabasas.

Nëna e katër fëmijëve rrëfeu kohët e fundit se kishte shtuar peshë gjatë pushimeve dhe kishte një peshë të padëshiruar dhe se ajo ishte në një mision të humb kilogram, për tu rikthyer në peshën e dëshiruar.

Vitin e kaluar, Kanye befasoi gruan e tij për Ditën e Shën Valentinit duke punësuar saksofonistin Kenny G për të bërë një koncert privat në dhomën e tyre të ndenjes, e cila ishte e mbushur me trëndafila të kuq.