Kim dhe motra e saj shfaqen në bikine, ‘tranojn’ rrjetin

Kim Kardashian komentohet shumë për linjat trupore.

Por, nuk e lënë keq as motrat e saj bukuroshe.

Së fundmi ajo ka postuar foto në bekine me njërën prej motrave ku marrin vëmendje me format joshëse.

Te dyja në bikine të kaltra duken super atraktive./InfoKosova/