Kim Kardashian kthehet prapa në kohë

Kim Kardashian si shumë të tjerë në mbarë botë është izoluar në shtëpi për shkak të pandemisë, madje ajo tha se nuk po takohet as me motrat dhe nënë e saj.

Kështu për ta thyer monotonin, ajo shfletuar arkiven duke sjellur një fotografi nga vitet e 90’.

“90’ kthimi prapa në kohë”, ka shkruar Kim teksa dukej më ndryshe se ajo që shohim sot.

Kujtojmë që ashtu si motrat e saj, Kim aku.zohet për ndërhyrje estetike, por që ajo asnjëherë nuk i ka komentuar këto aku.za.

Ndryshe, ylli i njohur televiziv dhe Kanye West është nënë e katër fëmijëve.