Kim Kardashian publikon një fotografi kur ishte në klasë të nëntë

Kim është kthyer prapa në kohë.

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit një fotografi të rrallë, të cilën e realizoi vite më parë.

Ky imazh i bukuroshes ishte shk rep, ur gjatë kohës kur ajo ishte në klasë të nëntë, kur kishte flokët e prera shkurt.

39-vjeçarja sot është një nga femrat më të komentuara nga bota e shoubizit, e cila njihet për format trupore.

Kim është e martuar me Kanye West dhe bashkë kanë katër fëmijë.