Web Analytics
BallinaSHOWBIZKim Kardashian 'tranon' fansat, duket si ‘barbie’ në paraqitjen e fundit

Kim Kardashian ‘tranon’ fansat, duket si ‘barbie’ në paraqitjen e fundit

Blogerja me famë botërore Kim Kardashian, ka marr vëmendje me paraqitjen e saj në “Baby2Baby Gala”.

Ë veshur me një fustan rozë, ajo vuri në pah linjat perfekte trupore.

Me floket e mbledhura te bardhe duket mahnitese.

Derisa nuk kane si te mos marrin vemendje format e saj trupore.

Kim mori çmimin “Giving Tree” në këtë event, për shkak të angazhimit të saj për të ndihmuar fëmijët në nevojë në mbarë botën.

Themeluesja e Skims dukej si barbie në këtë paraqitje.

Dukjen te cilën e perfeksionizoj me një çantë të vogël dhe unaza të mëdha diamanti.

Diva e kompletoi look-un me taka të larta dhe me grim të rënde për ceremoninë e ndarjes së çmimeve./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit