10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Kim Kardashiani ruse, lë pa fjalë fansat me format bombastike

Kim Kardashiani ruse, lë pa fjalë fansat me format bombastike

Famën e gjeti përmes rrjeteve sociale, sidomos nga Instagrami ku 10.1 milion ndjekës të saj i vunë nofkën “Kim Kardashian rus”

E tani, Anastasia Kvitko kërkon që të kapërcejë nga fama e rrjeteve sociale në atë reale.

Modelja ruse ka zgjedhur pikërisht javën e modës në Nju Jork për të publikuar linjën e vet të kostumeve të plazhit për femra.

Vetë 22-vjeçarja, që aktivitetin e saj e ushtron në Shtetet e Bashkuara thotë se nuk i pëlqen ta krahasojnë me Kim Kardashian dhe zotohet se linjat që ka janë krejtësisht dhuratë e natyrës.

Sa u takon modeleve të provës, kush më mirë se vetë ajo mund t’i reklamonte më fort këto produkte?!

Shiko Fotot:

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics