Kim Kardashianit mezi ia mbërtheu këmisha gjoksin

Kim nuk i ndalon paraqitjet atraktive.

Kim Kardashian është shumë aktive ne rrjetet sociale, në të cilat merr vëmendjen e madhe të fansave të saj.

Ylli televiziv së fundi publikoi disa fotografi me pantallona të gjerë dhe këmishë shumë të shkurtër, në të cilën zbulon gjoksin në pjesën e poshtme.

Edhe këtë herë, ajo vuri në pah belin e sheshtë, ndërsa kostumin e kishte kombinuar me çizme e syze të errëta.

Kim Kardashian tash e sa kohë komentohet për bisedime rreth divorcit me Kanye West.

Mbrëmjen e djeshme mediet e huaja konfirmuan se Kim e ka dorëzuar kërkesën për divorc nga Kanye./kosovarja