Kim në të zeza, plotë stil dhe elegancë

Kim Kardashian është një nga femrat më të njohura dhe më të komentuara në botë, prandaj ajo kujdeset që paraqitjet e saj publike të jenë gjithmonë me stil.

39 vjeçarja është poashtu një prej personave më të ndjekur në rrjetin social Instagram me më shumë se 162 milionë ndjekës.

Edhe në imazhet që ka publikuar së fundi, Kim u kujdes që të theksoj super linjat e saj seksi në një veshje unike dhe të grim të kuruar.

E veshur në një fustan të ngushtë me ngjyrë të zezë, dhe flokë të mbërthyera prapa teksa vuri në pah asetet “bombastike”.

Ndërkohë, Kim së fundi ndau edhe disa imazhe tjera “përvëluese” vetëm në bikini ku shihej në pushime me motrën e saj të vogël, Kylie Jenner./Indeksonline/