Web Analytics
BallinaSHOWBIZKim tregon se si duhet të rrinë farmerkat në perfeksion

Kim tregon se si duhet të rrinë farmerkat në perfeksion

Kim Kardashian tregoi barkun e saj të tonifikuar në një ngjyrë të zezë dhe një palë xhinse me grisje të shumta.

Ylli televiziv e kthyer në sipërmarrëse, 42 vjeç, u drejtua për në dyqanin e ri kryesor të Balenciaga në Distriktin e Dizajnit të Miamit.

Sapo mbërriti, nëna e katër fëmijëve u befasua kur mësoi se lokacioni nuk ishte hapur ende dhe u kthye për të vazhduar me pjesën tjetër të planeve të saj.

Kardashian kishte vendosur një palë syze dielli të kuqe të kombinuar me çantë me të njëjtën ngjyrë.

Dhe flokët e saj bionde deri në belin i la të valëzuar t’i binin sipër supeve.

Ajo merre vemenjde gjithmone me veshjen.

Edhe kete here mahniti me format e trupit.

Ku u ben konkurrence edhe vajzave me te reja.

Shiko fotot:

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit