Jailyne Ojeda Ochoa është modele amerikane e cila famën më të madhe e ka arrit në rrjetet sociale duke postuar foto të ndryshme, bën të ditur “InfoKosova”.

Jailyne ka lindur në vitin 1997 në Arizonë, ajo ka një pamje shumë të nxehtë, me vithe dhe një gjoks tepër në formë, bukuroshja amerikane rrëmben zemrat e shumë meshkujve.

E përveç plazheve që Jailyne i ka në qejf aq shumë, ajo i do edhe kafshët e egra.

Në disa pamje të nxehta ajo guxon që të luaj me një tigër.

Ani pse tigri konsiderohet si njëra ndër kafshët më të rrezikshme bukuroshja nuk nguron të reklamoj asetet e saj duke e mbajtur atë në krahë./InfoKosova/

Shiko Fotot: