Web Analytics
BallinaUncategorizedKjo bukuroshe është vajza e Naser Berishes

Kjo bukuroshe është vajza e Naser Berishes

Këngëtari i muzikës rok, Naser Berisha, ka kohë që nuk është produktin në muzikë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari, i cili po jeton larg Kosovës, kohë pas kohe jep mendime në rrjete sociale.

Kohë pas kohe, këngëtari sjell foto me të shoqen, për të cilen edhe bënë dedikime të ëmbla.

Naser Berisha i shumë këngëve hite, ka prezantuar në Facebook të bijën, e cila feston ditëlindjen.

E bukur, me stil dhe rrezatuese. Kështu po duket e bija e Naserit.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit