Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKjo buzëqeshje e Luizit i shkrinë vajzat (Foto)

Kjo buzëqeshje e Luizit i shkrinë vajzat (Foto)

Luiz Ejlli dikur e kishte fituar shoun për zbulimin e talenteve “Ethet e së premtes mbrëma” ai, bashkë me Juliana Pashen, e kishin fituar edhe “Këngën Magjike” dhe gjithashtu Festivalin e Madh, për çka edhe e kishte prezantuar Shqipërinë në “Eurovision”.

Pas shumë vitesh, Luiz Ejlli është kthyer në qendër të vëmendjes përmes hyrjes në “Big Brother VIP Albania”, ku është bërë protagonist, duke u komentuar kaq shume ne rrjete sociale e media.

Buzëqeshja e Luizit ka bërë për vete shumë njerëz, e sidomos vajza ai, e ka të rëndësishme ta magjepsë vetëm një vajzë, e që është Kiara Tito per te cilen nuk ndalet te shpreh pelqimin per te.

Ai po konsiderohet nga shume njerez qe do jete fituesi i Big Brother Vip Albania por oritet te shohim deri ne fund se si do te marre rrjedhe loja duke pare strategjine qe e ka me tutje per lojen./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit