Web Analytics
BallinaSHOWBIZKjo do të jeta muzika e Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

Kjo do të jeta muzika e Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

Kanë mbetur vetëm edhe pak javë deri në nisjen e Big Brother VIP Kosova,  teksa afrohemi, të gjithëve iu intereson detaje për shtëpinë më të famshme të vendit tonë.

Sot, moderatori i këtij edicioni Alaudin Hamiti, zbuloi muzikën e Big Brother VIP Kosova, e cila do na shoqërojë gjatë 100 ditëve që do të zgjasë edicioni i parë i ‘BB VIP’.

Ndryshe, Big Brother VIP Kosova nis këtë vit për herë të parë dhe do të transmetohen në Klan Kosova dhe Art Motion.

Çmimi i madh është plot 200 mijë euro.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit