Web Analytics
BallinaUncategorizedKjo është arsyeja e “çuditshme” pse Roberti uron sot Vitin e Ri

Kjo është arsyeja e “çuditshme” pse Roberti uron sot Vitin e Ri

Këngëtari e moderator i njohur kosovar Robert Berisha, njihet për batutat e tij që i bën në rrjetet sociale.

Ai ka arritur të bëj për vetë fansa të shumtë falë pozitivitetit dhe energjisë që ka.

Roberti në Instastory ndau një imazh teksa ka dhënë një mesazh mjaftë të çuditshëm.

Urime Viti i Ri para kohe se prap ka mu mbyllë IG me 30 dhjetor”, shkroi ai duke ndarë një imazh në të cilin duket mjaftë i buzëqeshur./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit