4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina TECH Kjo është arsyeja pse Apple është kaq e shtrenjtë !

Kjo është arsyeja pse Apple është kaq e shtrenjtë !

Pse është Apple aq e shtrenjtë?

Me Apple Stand dhe Mac Pro ju patjetër do të pyesni veten pse, shkruan InfoKosova.

E pra, Apple është një nga kompanitë më të mëdha të teknologjisë në botë.

Ata kanë ndërtuar një perandori mbresëlënëse, së bashku me një reputacion për krijimin e teknologjive të reja inovative.

Me dizajnet e tyre të hijshme, të lehtë për përdorim, ata janë një emër i familjes dhe kështu filloi e gjitha./InfoKosova/

Për më shumë informacione ndiqeni videon e mëposhtme:

608,926FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...
web
analytics