Kjo është arsyeja pse Eni Koçi nuk bënë dasmë me Gencin

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ka kohë që janë në lidhje dashurie dhe që bashkëjetojnë së bashku.

Bukuroshja nga Shqipëria ia besoi zemrën këngëtarit të njohur me origjinë shqiptare nga Mali i Zi, Gencit.

Biondja  ka bërë një pyetësor në Instagram, ku ka marrë shumë pyetje nga fansat e saj dhe një ndër to ishte komenti “Si nuk bëre një dasëm?”

Ajo u përgjigj duke thënë se, në këto kohë pandemie dasma nuk shqyrtohet fare si opsion këtë periudhë.

Çifti në çdo paraqitje të përbashkët duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit, edhe pse ka disa vite diferencë moshe mes tyre.

Por, a njeh dashuria moshë? /Kosovarja/