Web Analytics
BallinaUncategorizedKjo është arsyeja që Enis Bytyqi nuk i shikon femrat

Kjo është arsyeja që Enis Bytyqi nuk i shikon femrat

Enis Bytyqi është këngëtari i njohur kosovar që jeton në Gjermani, por që është mjaftë prezent në industrinë e muzikës shqiptare.

Publiku ja njeh shumë këngë të bukura, që kanë ardh të shoqëruara me videoklipe moderne.

Këngëtari nuk pëlqehet vetëm për zërin dhe performancen, por edhe për paraqitjen e jashtme, madje për vite me rradhë ishte ndër më të preferuarit nga vajzat.

Enis Bytyqi është martuar dhe gruan e ka tejet simpatike, andaj më nuk ka sy për të tjerat./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit