Kjo është arsyja pse deshën ta rrehin Halil Budakovën në sy te gruas

Halil Budakova dhe Merita Budakova gruaja tij ishin të ftuar në emisionin Kojshia Show, shkruan InfoKosova.

Aktori Kenan Gurgurovci tentoi ta rrahë Halil Budakoven në sy të gruas.

Për ta kuptuar pse ndiqeni minuten e 21 te emisionit./InfoKosova/

Shiko Videon: