Web Analytics
BallinaSHOWBIZKjo është befasia nga Shkurte Gashi e Labinot Tahiri

Kjo është befasia nga Shkurte Gashi e Labinot Tahiri

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret më zërin më unik në estradë.

Njësoj është edhe këngëtari Labinot Tahiri.

Ata duket se gëzojn miqësi të mirë më njëri-tjetrin.

E si duket dyshen i bashkoi muzika.

Kështu për të sjell një bashkëpunim interesant për festat e fundvitit.

Shkurte Gashi dhe Labinot Tahiri po vijnë me një bashkëpunim.

Dyshja kanë gjatë që janë miq mirëpo kjo është hera e parë që vijnë në një bashkëpunim.

Çka po sjellin ata të dy zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit