Kjo është dhurata që Einxhel i ka kërkuar Dagzit për Shën Valentin

Einxhel dhe Dagz janë një nga çiftet më të zëshme të momentit, dyshja filluan romancën e tyre të dashurisë në formatin më të shikuar nga shqiptarët Big Brother Vip.

Por pavarësisht shumë përpjekve nuk arritën ta mbyllin garën bashkë, pasi që Dagz u eliminua të martën.

Kjo ka ndikuar që Einxhel gjatë këtyre ditëve të ndihet shumë e vetmuar duke e përmendur mjaft shpesh Dagzin.

Së fundmi i ka rikujtuar Dagzit se me 14 shkurt ai duhet t’i bëjë një këngë siç ja ka premtuar kur ishin të dy konkurrentë brenda shtëpisë së Big Brother.

“Kështu që zemra tani që ti je jashtë, bashkë me PM dhe Yll Limanin, më bëj një super beat dhe super tekst për të dashurën tënde ëngjëllore dhe inteligjente dhe të fortë”, ka thënë Einxhel.

Ndryshe Einxhel sonte është në nominim bashkë me Donaldin dhe Trixën./Lajmi.net/