Web Analytics

Kjo është dhurata që i bëri Luizi Kiarës për 7 mujorin e lidhjes

Çifti shume i dashur për publikun Kiara dhe Luizi romancën e tyre e filluan në shtëpinë me të famshme në Shqipëri.

Lidhja e tyre vazhdon edhe sot ku festojnë 7 mujorin e tyre bashkë, Luizi për ketë ditë speciale është kujdesur edhe për dhuratën, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari ka publikuar një lule argjendi e gdhendur “I love you” dhe ka pyetur ndjekësit se “A do ti pëlqejë?”.

Ndërsa moderatorja është ndjerë shume e lumtur ku ka postur të njëjtët dhuratë duke u shprehur “Te dua shume dhe unë gjithashtu”.

Shiko foton:

Nga rubrika