Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKjo është e tepert, Butrint Imeri sapo u tall me luanin

Kjo është e tepert, Butrint Imeri sapo u tall me luanin

Kiara Tito ka futur në “luftë” Luizin dhe Butrint Imerin, të paktën këstu lexohen veprimet e fundit të këngëtarit pas lidhjes që ish e dashura e tij ka krijuar brenda në shtëpi.

Butint Imeri ka ironizuar mbrëmjen e sotme “Luanin”, kafshën me të cilën shpesh Luizi krahason veten, ndërsa ka postuar foton e një fëmije i cili ngjan shume ne Butrintin si femije me një lodrër në dorë.

Kujtojmë që edhe vetë Kiara Tito e ka përmendur shpesh në fillim Butrintin, dhe u duk sikur situata mes tyre do të përmirësohej, por mes tyre hyri Luizi, i cili tashmë ka vendosur që si “Luan” që është mos e lëshojë më prenë t’i ikë nga dora.

Ndryshe Kiara dhe Butrinti kane qene ne lidhje dashurie para shtat viteshe, ndersa ishte Butrinti ai i cili i vendosi nje kuror Kiares ne fillim te Big Brother, ndersa deri sot, nuk ka bere ndonje reagim tjeter kaw te drejtperdrejt. Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit