Web Analytics

Kjo është e vërteta e lidhjes së Dafina Zeqirit me biznesmenin

Nga: InfoKosova

Pas ndarjes nga DJ Geek, Dafina Zeqiri u përfol për një lidhje dashurie me biznesmenin Kreshnik Gjergji.

Madje thashethemet u përforcuan pas fotos që publikoi Dafina në Instagram ku dyshja shfaqeshin të përqafuar.

Por e vërteta qëndron ndryshe! Burime për Kryefjala kanë mësuar se në fakt Dafina dhe Kreshniku janë kushërinj.

Madje biznesmeni është në një lidhje dashurie me një vajzë të panjohur.

Dafina një muaj më parë tregoi se ata janë kushërinj, por lajme vazhduan prandaj dhe këngëtarja mesa duket i ka ngacmuar sërish portalet me këtë foto.

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT