Web Analytics
BallinaSHOWBIZKjo është femra më tërheqëse e 'Përputhen' sipas Fation Kuqarit

Kjo është femra më tërheqëse e ‘Përputhen’ sipas Fation Kuqarit

Fation Kuqari ish konkurrent i Përputhen, ka qenë i ftuar në Top Arena, ai ka rrëfyer pak nga jeta e tij personale.

A ka tradhtuar Fationi?

“Kam tradhtuar, nuk di a jam tradhtuar apo jo. Besoj që nuk mund ta quaj gabim ose faj por që ndodhi, s’kam çfarë ti bëj tani”, tha Fationi.

Mirëpo tashmë po përflitet se ai do të jetë pjesë e “Big Brother VIP 2″. Si qëndron e vërteta?

“E kam parë dhe unë por që mbetet për t’u parë. Të shohim”, tha ai duke shtuar dyshimet se edhe mund të jetë pjesë e spektaklit të njohur.

Po femra më terheqese e Për’Puthen sipas tij? “Ana Kauri”, u përgjigj shkurt ai. Fationi shpesh kujtohet për bëmat dhe shprehjet e tij, të cilat nuk mungojnë në asnjë intervistë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit