Web Analytics
BallinaSHOWBIZKjo është fotoja më e bukur e Loredanës dhe Hanës

Kjo është fotoja më e bukur e Loredanës dhe Hanës

Loredana sjell foto të shumta me vajzen Hanën.

Secilën herë që po rritet ajo duket edhe më e bukur.

Së fundmi Loredana solli një foto me Hanën ku kanë pozuar para veture.

Sa të ëmbla duken të dyja apo jo?/InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit