Web Analytics
BallinaSHOWBIZKjo është fotoja më e ëmbël e Leartes me fëmijet e saj...

Kjo është fotoja më e ëmbël e Leartes me fëmijet e saj të bukur

Është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Bëhet fjalë për Learta Jakupin, rejen e kengetares Shyhrete Behluli.

E cila është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Krahas punës në biznesin e saj, Learta tregohet shumë e kujdesshme edhe ndaj fëmijëve të saj.

Ajo shpesh sjell foto me ta ku marrin vemendje me bukurine.

Por edhe me stilin e veshjes, qe Learta i vesh shume bukur.

Learta para pak çasteshka publikuar një foto me djalin dhe vajzën e saj.

“Fëmijët e mij, bota ime”, ka shkruar Learta. /ORAinfo/

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit