Kjo është gjendja shëndetësore e Ardit Gjebreas pas infektimit me COVID-19

Moderator i njohur Ardit Gjebrea është infektuar me virusin Covid-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.

Ai shkruan se është dita e dytë sot dhe ka vetëm pak temperaturë.

“Dita e dytë pozitiv.

Nuk po obobo h.em me temperaturë jo shumë të lartë.

E c’mudn të bëjë njeriu i mbyllur në shtëpi?

Mnedon gjithmonë për punën dhe në fakt me gjithë vështirësitë që na përballi koha na zhvilloi instiktin e gjetjes së alternativës që në këtë rast do të thotë.

E diela shqiptare do të zhvillohet të dielën, sigurisht bashkë por nga shtëpia” , ka shkruar ai./express