Web Analytics
BallinaSHOWBIZKjo është gruaja bukuroshe e Naser Rafunës

Kjo është gruaja bukuroshe e Naser Rafunës

Naser Rafuna është ndër aktorët më të dashur për publikun.

Jo shpesh ai ka ndarë imazhe me familjarët, duke e mbajtur kështu jetën private larg syrit të publikut.

Së fundi aktori ka qenë i ftuar në një aheng familjar bashkë me gruan dhe djalin e tyre.

Nuk e paskemi ditur, por kaq zonjë dhe bukuroshe qenka bashkëshortja e Naserit./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit