Web Analytics
BallinaUncategorizedKjo është këngëtarja shqiptare që do të hapë koncertin e Malumës në...

Kjo është këngëtarja shqiptare që do të hapë koncertin e Malumës në Tiranë

Nesër (14 mars), Maluma vjen në Tiranë për të performuar, artisti me famë botërore, do të performojë në sheshin “Nënë Terezë”, në Tiranë.

Në këtë koncert përveq Malumës, do të performojnë edhe artistë shqiptarë.

E koncertin do ta hapë këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati.

Këtë e ka konfirmuar vet këngëtarja e cila u shpreh e emocionuar dhe tha se ky është koncerti i vitit, përveç Ronelës pjesëmarrës është edhe Elgit Doda./Lajmi.net/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit