5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019
Ballina Uncategorized Kjo është modelja me të pasmet më seksi në botë

Kjo është modelja me të pasmet më seksi në botë

Bukuroshja e famshme ruse, asesi nuk e ka ndërmend të ndalet, shkruan InfoKosova.

Anastasia Kvitko ka bërë paraqitjen e radhës në llogarinë e saj në Instagram.

Rivalja e Kim Kardashian nuk është se ka provokuar edhe aq, ashtu siç jemi mësuar ta shohim.

Kvitko duket në formë të mirë, dhe jo rastësisht është njëra ndër femrat më të përfolura në botë!

608,855FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...
web
analytics