7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Kjo është motra bukuroshe e Florianit të vogël

Kjo është motra bukuroshe e Florianit të vogël

Florian Beqiri apo ndryshe siç njihet djali që e kendonte këngën “Ngjyra e kuqe”, sot është rritur goxha shumë, shkruan “InfoKosova”.

Floriani i vogël siç quhej tanimë u bë i madh, ndoshta jo dhe aq i madh për ne por për familjarët e tij është vëllai i madh.

Së fundmi Floriani i vogël ka pozuar me motrën e tij, ku të dy duken shumë të ngjajshëm mes vete.

Të bukur dhe me buzëqeshje në fytyrë shihen vëlla e motër si të ishin binjak.

Nuk dihet akoma nëse edhe motra e Florianit ka një zë të mrekullueshem si ai, por në pamje ata ngjasojnë shumë.

Dhe ja shikojnei sa bukur duken që të dy./InfoKosova/

608,833FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...
web
analytics