Kjo është pika e përbashkët që Bora ka me Donaldin

Me kris nuk e pranojnë ribashkimin, ani pse Bora Zemani e Donald Veshaj u fotografuan disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Çifti i cili është mjaftë i dashur për publikun duket se nuk e ka ndërmend të pranojnë publikisht lidhjen e tyre, , shkruan InfoKosova.

Përveç që kanë një kimi shumë mes vete, Bora dhe Donald, duket se preferencat e artisteve i kanë të njëjta.

Bëhet fjalë për këngëtarin Alban Skenderaj, të cilin përmes një postimi Bora e vlerësoj shumë.

Kujtojmë se këngëtari Alban Skenderaj, është edhe njëri nderë artistet të preferuar të Doanldit, i cili shpesh herë e përmendi gjatë qëndrimit në Big Brother, madje Skenderaj përfermoj vetëm për Donaldin në natën finale të Bigut./InfoKosova/

Shiko videon: