Kjo është poza më e bukur që Riola e realizoi me prindërit dhe vjehërrinë

Riola Hamzaj para disa ditësh i ka dhënë fund beqarisë.

Ajo është fejuar me Besjanin, me të cilin janë në lidhje prej shumë vitesh.

Në këtë ditë kaq të lumtur për të, nuk munguan fotot e bukura që publikoj vetë ajo apo edhe familjarët e saj.

Padyshim që në këtë ditë kaq të vecantë, prezenca e prindërve dhe vjehërrisë ia shtoi hijeshinë organizimit dhe celebrimit familjar.

E sot Remzia ka publikuar këtë foto kaq të bukur të tri palë çifteve, Riola me të fejuarin bashkë me prindërit e vjehërrinë/Kosovarja/