Kjo është ‘terapia’ e Kim Kardashian pas ndarjes me Kanye West

Kim KardashianKim Kardashian së fundi ka finalizuar divorcin me ish-bashkëshortin e saj, Kanye West.

Dhe pas ndarjes duket se Kim kohën më të madhe po e kalon në palestër.

40 vjeçarja në disa postime radhazi ka treguar se ditën ka nisur me ushtrime në palestër.

Bukuroshja me preardhje armeniane në imazhet që hedhi për adhuruesit tregoi të pasmet dhe linjat joshëse para pasqyrës.

“Edhe një ushtrim për këmbët!

Jam shumë e lodhur sot por nuk dorëzohem”, ka ka shkruar Kim.

Kujtojmë që Kim dhe Kanye janë prindër të katër fëmijëve./Blic.