Kjo është torta ‘interesante’ që vajzat e Përputhen ia bënë Argjendit

Argjend Rraci, konkurrenti i Përputhen kishte ditëlindjen.

E vajzat që kanë pëlqim për të Mikela dhe Ritvana u kujdesen që ta surprizojnë në emision, shkruan InfoKosova.

Ato kishin porositur një tortë me foton e të treve mbi të duke ia dhuruar gjatë emisionit.

Argjendit i pëleu mjaft shumë duke e cilësuar si një nga dhuratat më të bukura gjatë jetës së tij./InfoKosova/