Web Analytics
BallinaUncategorizedKjo është vajza e Luran Ahmetit, që mbeti pa mbretin e saj

Kjo është vajza e Luran Ahmetit, që mbeti pa mbretin e saj

Ka nderruar jetë në moshën 46-vjeçare aktori Luran Ahmeti.

Lajmin për humbjen e tij e kanë bërë të ditur kolegë dhe miq të tij përmes rrjetit Facebook.

Lidhur me vdekjen e aktorit ka reaguar edhe kryetarja e Tetovës, Teuta Arifi.

Aktori Luran Ahmeti u bë i njohur për publikun në Kosovë me rolin e tij në serialin ‘O sa mirë’, ku ai ishte aktiv për disa sezone.

Aktori, ka lënë prapa një vajzë gjashtë vjeçare, për të cilën thoshte se është i varur nga dashuria për të. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit