Web Analytics
BallinaUncategorizedKjo është vajza me këmbët më të gjata në botë, ja sa...

Kjo është vajza me këmbët më të gjata në botë, ja sa e gjatë është

Modelja, Lauren Williams nuk është më vajza me këmbët më të gjata në botë.

Këtë vend i’a ka zënë modelja nga Amerika, Holly Burt, këmbët e së cilës arrijnë gjatësi 125.73 centimetra dhe gjatësia e saj është 195.58 centimetra.

Holly Burt, tani një modele e suksesshme ka treguar për mediat se si në shkollë e tallnin për gjatësinë dhe e quanin gjirafë.

Ajo tani është në kulmin e karrierës së saj duke i shijuar sukseset.

Shiko Fotot:

Shiko Videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit