Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKjo është videoja virale ku shihet banorja e BBV duke u munduar...

Kjo është videoja virale ku shihet banorja e BBV duke u munduar të fus në sherr Luizin dhe Kiarën

Fotini Derxho, banorja e re që u bë pjesë e shtëpisë disa ditë më parë, është parë shpesh duke folur me banorët e shtëpisë së “BBV”, të cilëve iu tregonte mendimin e saj për lojën e tyre.

Por me shume ajo eshte afruar me Kiaren ku ka treguar se e mbeshtet, madje ajo ka thene se edhe nese Luizin e ka kunder ajo do te jete krah Kiares gjithmone, dhe per kete ka treguar nje arsye.

Fotini ka thene se e ka perjetuar gjendjen e Kiaren kur ishte heren e kaluar ne Big Brother edhe pse ishte me cifte, ajo e ka thene shpesh se edhe kur e ka pare nga televizori e ka kuptuar sikletin e Kiares.

Por se fundmi eshte bere virale nje video e saj ku gjera te tjera i thote Kiares dhe tjera gjera Luizit kur cifti jane bashke, kjo eshte konsideruar loje e shemtuar pasi ia ka ndryshuar mendimet Kiares.Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @luizkryefjala

Rrjetet Sociale

630,405FansaPëlqeje
28,210NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit