Kjo është vila ku do të jetojnë Meghan dhe Harry

Meghan Markle dhe Princi Harry kanë emigruar nga Britania e Madhe.

Tani janë publikuar fotot e vilës në Malibu, në të cilën çifti raportohet se planifikojnë të jetojnë ndërsa ndodhen në Kaliforni.

Ata shkruajnë se Markle dhe Harry, të cilët do të largohen zyrtarisht si pjesë e familjes mbretërore më 31 mars, po planifikojnë një udhëtim në Kalanë e Pjetrit, ku një natë kushton 15.900 dollarë.

Çifti planifikon këtë bazë në Kaliforni dhe kjo pasuri do t’u japë atyre mundësinë të provojnë se si do të ishte jeta në shtet.

Objekti ka tetë dhoma gjumi, dhjetë banjë, një pishinë të hapur dhe një zonë për skarë, një teatër në shtëpi, një studio vallesh.

Harry and Meghan kanë thënë që planifikojnë ta kalojnë kohën e tyre herë në Britani dhe herë në Kaliforni, transmeton Lajmi.net.