Kjo është villa luksoze e Ermalit e Arianës

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana janë për momentin çifti më i komentuar i shoubizit.

Në fokus po qëndron jeta e tyre luksoze dhe pasqyrimi i saj në rrjetet sociale.

Promovimi i veturave, shtëpive e garderobës firmato po nxitë komente të shumta nga njerëzit.

Megjithatë mbeten një çift i dashur dhe mjaftë i pëlqyer nga publiku.

Sidomos gjesti i fundit i Ermalit dhe familjes së tij për ti ndalë në ndihmë Shqipërisë pas tërmetit u vlerësua madhështor.

E krahës angazhimeve të shumta në karrierë Ermali me bashkëshorten kanë gjetur kohë për relaks.

Ata kanë nisur pushimet dimëror në një nga vendet më të bukura në Kosovë, në Brezovicë.

Nga atje çifti kanë ndarë imazhe mbresëlënëse nga villa luksoze e tyre.