8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Kjo femër ka këmbët më të forta në botë

Kjo femër ka këmbët më të forta në botë

Modelja e fitnesit, Natascha Encinosa, fitoi zemrat e mijëra njerëzve në internet kur postoi një fotografi në Instagram.

Encinosa shpërndan rregullisht fotografi në Instagram të trupit të saj, por më 14 shkurt ajo bëri diçka më ndryshe.

Ajo postoi një fotografi, ku e krahasoi veten me Chun Li nga “Street Fighter”, dhe fansat e saj u mahnitën.

Encinosa tregoi se ka këmbë të fuqishme sikur të Chun Li. Fotografia e saj origjinale u pëlqye 15,000 herë në Instagram.

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

web
analytics