Web Analytics

Kjo foto e mbeses së Remzie Osmanit do tiu bëjë për vete

Quhet Ema dhe tashmë është një nga fëmijët e njohur publik.

Ka fatin ta ketë gjyshe një nga këngëtaret më të dashura të muzikës popullore, Remzie Osmanin.

Ema, duket yll dhe kjo shihet në shumë foto e video që i poston gjyshja dhe nënëa e saj, Gëzimja.

Në këtë foto, e vogla ka pozuar me krahët e engjëllit dhe ngjanë vërtet bukur./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika