Kjo fotografi superseksi e Angela Martinit u bë shkak i një debati shumë të gjatë me bashkëshortin

Angela Martini është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe nuk ngurron të publikojë dejate interesante për fansat e saj.

Së fundmi ajo ka zbuluar arsyen e një debati të gjatë me bashkëshortin e saj, e që është një fotografi që ai vet ia realizoi.

Modelja ka treguar për të gjithë fansat se çifti kanë debatuar, pasi ai nuk ka dashur që ajo ta postojë atë në rrjete sociale.

“Po bëhesha gati, por bashkëshorti vendosi të më bënte një foto.

Më pëlqeu dhe pas një debati të gjatë e postova”, ka shkruar Angela.

Prej 2 vitesh Angela Martini është e martuar me Dragos Savoulescu dhe martesa e tyre erdhi krejt papritur./party