Kjo gjë i ndodhi për herë të parë Beatrixës

Beatrix Ramosaj ka bërë reagimin e parë në rrjetet sociale prej daljes nga shtëpia e “Big Brother Vip”.

Ajo u shpreh se nuk është në gjendje të mirë emocionale dhe kjo është arsyeja që nuk ka qenë aktive në asnjë rrjet social dhe në asnjë intervistë.

Krahas kësaj, Trixa ka komentuar edhe lidhjen e saj me Donaldin për të cilën tha se do të vepronte njejtë nëse Donaldi do t’i hapte krahët asaj.

Kjo ka bërë që Beatrix Ramosaj për herë të parë në një postim në Instagram të arrijë mbi 70 mijë pëlqime dhe mbi 13 mijë komente./GazetaBlic/