Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKjo ishte dhurata më me vlerë që pranoi Efi për ditëlindje

Kjo ishte dhurata më me vlerë që pranoi Efi për ditëlindje

Efi ka festuar 27 vjetorin dhe ka organizuar një festë të madhe me miq e personazhe publike.Në këtë ditëlindje të cilën e ka cilësuar si ditëlindjen e saj më të bukur. Efi ka marrë edhe dhuratën më të veçantë: një këngë. Bëhet fjalë për një remake të këngës “Mbaroj për ty” të Flori Mumajesit të cilën Efi e ka kënduar në Big Brother.

Kënga e përgatitur me videoklip është përshtatur me tekst për Efin dhe këndohet nga miqtë e saj. Ndërsa Flori këndon refrenin dhe ka regjistruar këngën. Efi Dhedhes u bë shumë e dashur për publikun shqiptarë pas përformancës se mirë në Big Brother Vip Albania. Kjo ka bërë që ajo të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

E vetëdijshme për këtë, Efi po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale. Efi diteve te fundit ka qene e komentuar ne media, pas nje krisje te miqesis mes saj dhe Kiara Tito, ku ne nje deklarat te bere ne rrjetin social TikTok, ajo fejsoj Kiaren per nje nga ngjerjet e bujshme ne BBVA, ajo te bllokimi ne lavaman nga Luizi.

Kujtojme se Efi Dhedhes u bë e njohur për publikun nga emisioni i dashurisë “Përputhen”. Ajo mori menjëherë vëmendje për ngjashmërinë me Bora Zemanin dhe Elvana Gjatën, duke u bërë pjesë e portaleve. Efi e nisi rrugëtimin e saj në “Përputhen” në tetor 2021. Gjatë qëndrimit në emision, ajo shpeshherë pati debate e zënka si me konkurrentët, edhe me opinionistin Arjan Konomi, karakter të cilin e shfaqi edhe gjatë Big Brother. Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Efi (@efi.dhedhes)

Rrjetet Sociale

630,339FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit