Web Analytics
BallinaUncategorizedKjo këngëtare është 'motra' e Lorit

Kjo këngëtare është ‘motra’ e Lorit

Këngëtarja e njohur Lori vazhdon të tregojë afërsinë që ka me koleget e saj.

Duke pasur raporte të shkëlqyeshme me të gjithë, ajo gjithmonë shfaqet e lumtur krahë tyre.

Ndonjëherë kemi pasur rastin të shohim kur nga miqësia mund të konsiderohen edhe si familje.

E sonte patëm rastin të shohim një raport tejet të shkëlqyeshëm mes Lorit dhe këngëtares së njohur Violetë Kajtazi.

Duke ndarë një imazh të shkëlqyeshëm ajo shkroi: Me Letushen, motrushen ne xhirimet e programit festiv live #2021, ku pritet të sjellin ndonjë bashkëpunim, e sigurisht do të pëlqehet mjaftë nga fansat e tyre./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit